10 דברים שחשוב לדרוש מחברת האחסון שלכם

אחסון אתרים

עשרה דברים לדרוש מחברת האחסון


בניית בעידן בו ישנו היצע נרחב של ספקי אחסון לאתרי אינטרנט, יש להבין תחילה מהם הפרמטרים החשובים לפיהם מומלץ לבחור חברה לאחסון האתר שלכם. ריכזנו עבורכם 10 דברים שחשוב לדרוש מחברת האחסון שלכם
1. שירות ללא תקלות
עולם האינטרנט הוא עולם גמיש ודינמי בו כל שניה ורגע חשובים. אתרי אינטרנט מסוימים פשוט אינם יכולים להרשות לעצמם תקלות. תקלות משפיעות על שביעות הרצון של הגולשים, וגם על הדירוג של גוגל בעת בדיקת מספר עמודי השגיאה באתר וזמן הטעינה.
2. טיפול מהיר בתקלות
תקלות הן אמנם דבר בלתי נמנע, אבל השאלה האמיתית היא איך נטפל בהן ברגע שהן מתרחשות. חברת האחסון שלכם צריכה לספק לכם שירות טכני הזמין 24 שעות ביממה, בשפה שנוחה לכם להבנה. במקרים של חבילות שירות מורחבות, ניתן לדרוש מחברת אחסון האתרים התחייבות לטיפול בכל השבתה של האתר תוך שעתיים או אפילו שעה לכל היותר, וגיבוי קבצי אחסון.
3. התקנה של האתר על גבי השרת
על מנת להפוך את קבצי האתר לעמודים הניתנים לקריאה על ידי דפדפן האינטרנט של הגולש, יש צורך לבצע את ההתקנה המתאימה של הקבצים על השרת אליו הם יושבים. זהו השרת ממנו הגולשים יטענו את העמוד, ולכן נדרשת התאמה מלאה בין קבצי האתר, לבין השרת ודפדפן האינטרנט של הגולש. לא כל שרת מתאים לכל סוג של אתר ויש לוודא שאם האתר שלכם בנוי על גבי וורדפרס למשל, עליכם להתאים לו שרת לינוקס.
4. מחיר סביר
אחסון אתרים הוא לא המרכיב העיקרי בבנייה, ניהול ואחזקה של אתרי אינטרנט. אחסון אתרים הוא אלמנט בסיסי, שפשוט צריך לעבוד באופן תקין, והמחיר עליו לא יהיה גבוה מדי. האינטרס של הלקוח הוא למצוא את חברת אחסון האתרים שתספק את שטח האחסון הגדול ביותר, מספר התקלות הקטן ביותר, השירות הטכני והמקצועי הטובים ביותר, במחיר הנמוך ביותר.
5. מהירות טעינה גבוהה
במידה ונפגעת מהירות הטעינה של האתר שלכם, אתם יכולים לדרוש מחברת אחסון האתרים שלכם טיפול מידי בתקלה על ידי הקצאת רוחב פס גדול יותר לאתר שלכם. חשוב לציין, לעתים בעיות טעינה נוצרות גם בשל קוד האתר , עומס בתמונות כבדות ועוד.. מומלץ לבדוק את מהירות טעינת האתר שלכם באופן שוטף באמצעות הכלים השונים המוצעים ברשת.
6. מוניטין
חברת אחסון אתרים עם מוניטין טוב כנראה תספק לכם את כל המרכיבים אותם אתם מחפשים ולכן בעת התקשרות עם חברת אחסון אתרים כדאי לכם לבצע קצת בדיקות רקע לגבי חוות הדעת של הלקוחות של אותה חברה.
7. אפשרות להתאמה אישית של שטח האחסון
האינטרס של חברות האחסון הוא להשכיר לכם שטח אחסון גדול ככל האפשר על מנת לקבל מכם כמה שיותר כסף. אתם יכולים לדרוש מחברת אחסון האתרים שלכם התאמה מלאה של שטח האחסון (ומתוך כך גם של המחיר) לאתר שלכם ולתקציב שלכם.
8. גיבוי קבצים און ליין
חברת אחסון אתרים שמכבדת את עצמה תחזיק שרתי אחסון לקבצי גיבוי. שרת האחסון לקבצי הגיבוי יהיה במיקום פיזי נפרד משרת האחסון הסטנדרטי המיועד לקבצי האינטרנט עצמם, על מנת להקטין את הסיכונים שבפגיעה פיזית בשני השרתים גם יחד. מומלץ לוודא שהאתר שלכם מגובה באופן שוטף, לצד אפשרות לטיפול ושחזור במקרי פריצה לאתר.
9. שירותי ענן ודואר אלקטרוני
חברות אחסון אתרים רבות מציעות שירותים משלימים בחינם כחלק מחבילת אחסון האתרים שלהם. השירותים המשלימים הם שירותי גישה לקבצים ומערכות מידע על גבי הרשת באופן מקוון. שירותי ענן המאפשרים אחסון וגישה לקבצים מרחוק, או שרתי מייל הם ממש לא בקשה מוגזמת מחברת אחסון האתרים שלכם.
10. התאמה מלאה לשיטת הדירוג של גוגל
ישנם פרמטרים רבים שקובעים את דירוגם של דפים מסוימים או של האתר עצמו בעיני גוגל. חשוב לוודא שחברת אחסון האתרים איתה אתם מתקשרים תואמת את כללי הקידום של גוגל. בין היתר מומלץ לוודא שעל השרת בו יושב האתר שלכם, לא יושבים גם אתרים רבים אחרים, ביניהם אתרים בעייתיים כמו אתרי הימורים וכד' או אתרים "כבדים" שעשויים להשפיע בעקיפין גם על זמן הטעינה של האתר שלכם. אם האתר שלכם מושך אליו גולשים רבים וחשובה לכם זמינות גבוהה – ההמלצה שלנו לרכוש שרת ייעודי או שרת VPS.
There are https://justdomyhomework.com/ times when class-room assignments include some difficult mathematics along with theoretical work, which further increases students' problem.